RE/MAX Lekvi

 

 

V uplynulém týdnu jsme uspořádali v prostorách unikátního projektu našeho partnera, developerské společnosti PSN, ve Vanguard Prague, akci pro naše skvělé zákazníky a partnery.

 

Naši hosté si mohli prohlédnout výjimečné loftové bydlení ve Vanguardu, které nemá v Česku obdoby. Vzorové lofty, ve kterých naše akce probíhala, jsou dílem renomovaných designérů – Ivanky Kowalski a studia OOOOX.

Akce REMAX LEKVI VIP EXCITE probíhala ve vzorovém loftu v 9. patře, který disponuje autovýtahem uprostřed budovy, a tak si naši klienti mohli také prohlédnout i další skvost, kterým je dvoumístný Jaguar Kupé typu E řady 2, který pochází z roku 1969.

Příjemné odpoledne jsme si společně s našimi zákazníky užili u degustace vín jednoho z nejlepších moravských vinařů, vítěze prestižní soutěže Král Vín 2023, Filipa Mlýnka.

Jsme si vědomi společenské odpovědnosti a rádi pomáháme tam, kde to dává smysl.

 

Připadlo nám tedy vhodné v rámci naší akce pomoct potřebným, a proto jsme se domluvili se skvělými lidmi z občanského sdružení Rarach, které usiluje o zabezpečení potřeb pro osoby se speciálními potřebami. Společně jsme uspořádali aukci maleb, které nám tito úžasní lidé připravili. Jistě se ptáte, jakou částku se nám podařilo společně s našimi váženými hosty vybrat. Peníze putovali elektronickou dražbou rovnou na účet spolku Rarach a my vás budeme velmi záhy informovat o této částce. Současně jsme vděční, společně s lidmi z Rarachu za vaši pomoc a děkujeme vám, že jste přispěli.

Pokud i Vy máte zájem o návštěvu a koupi tohoto výjimečného bydlení, můžete nás kontaktovat a naši realitní makléři Vám rádi představí celý tento luxusní projekt loftového bydlení.

Kontakt: lekvi@remax-czech.cz  

Autor: Michal Kopřiva