RE/MAX Lekvi
Elena Korolkova

Elena Korolkova Makléř

Jazyky Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Elena Korolkova je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06289452.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Základem mé práce je důvěra a spokojenost mých klientů.

Najdu snadná řešení v komplikované době.

Po několika letech úspěšného prodeje v oblasti průmyslové metalurgie v Rusku jsem s rodinou přijela do České republiky, kde žiji již 10 let. Po přestěhování jsem začala přemýšlet o změně profese. 
Svou kariéru v oblasti nemovitostí jsem zahájila v roce 2017 a to rozvojem oddělení sekundárních nemovitostí ve společnosti Lekvi&Partners.
Mým úspěchem na začátku byl rozvoj oddělení a to ze 3 inzerátů do 150 nově nabraných nemovitostí. Od roku 2018 úspěšně pracuji jako samostatný realitní makléř a mám za sebou kromě prodeje běžných bytových jednotek také prodej nemovitostí v hodnotě 60 až 100 milionů korun.
Mám dvě vysokoškolská vzdělání (jazykověda a ekonomie), profesionální licenci realitního makléře, znalost jazyků (čeština C1, angličtina C1, španělština A2, ruština - rodilý mluvčí). 
Ročně prodávám 15 - 20 nemovitostí a už se nebojím žádných složitých transakcí. 
Mezi hlavní dosažené výkony patří úspěšné zvládnutí dvou velkých projektů souběžně (mateřství + rozvoj osobní kariéry).
Mezi mé zájmy patří interiérový design, lyžování na horách, knihy a kvízy. 
V současné době pracuji společně s Lekvi&Partners pod významnou globální značkou REMAX a nadále pokračuji v budování osobní kariéry v mezinárodním a multikulturním prostředí. 
Základem mé práce je důvěra a spokojenost mých klientů.

realitní makléř - Elena Korolkova
realitní makléř - Elena Korolkova

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

spoluprace s pani Kolorkovou bola extremne jednoducha a profesionalna. V akejkolvek otazke bola velmi napamocna a akykolvek naznak procesu sme okamzite vyriesili. Jej pristup a rychlost "dodavani" zajemcu a samozrejme vysledny efekt bol velmi uspokojivi. Urcite ju budu doporucovat dal, vzdy kdyz budu mit prilezitost

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
fname: fullname: phone: lname: