RE/MAX Lekvi
Elena Korolkova

Elena Korolkova Makléř

Jazyky Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Elena Korolkova je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06289452.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Základem mé práce je důvěra a spokojenost mých klientů.

Najdu snadná řešení v komplikované době.

Po několika letech úspěšného prodeje v oblasti průmyslové metalurgie v Rusku jsem s rodinou přijela do České republiky, kde žiji již 10 let. Po přestěhování jsem začala přemýšlet o změně profese. 
Svou kariéru v oblasti nemovitostí jsem zahájila v roce 2017 a to rozvojem oddělení sekundárních nemovitostí ve společnosti Lekvi&Partners.
Mým úspěchem na začátku byl rozvoj oddělení a to ze 3 inzerátů do 150 nově nabraných nemovitostí. Od roku 2018 úspěšně pracuji jako samostatný realitní makléř a mám za sebou kromě prodeje běžných bytových jednotek také prodej nemovitostí v hodnotě 60 až 100 milionů korun.
Mám dvě vysokoškolská vzdělání (jazykověda a ekonomie), profesionální licenci realitního makléře, znalost jazyků (čeština C1, angličtina C1, španělština A2, ruština - rodilý mluvčí). 
Ročně prodávám 15 - 20 nemovitostí a už se nebojím žádných složitých transakcí. 
Mezi hlavní dosažené výkony patří úspěšné zvládnutí dvou velkých projektů souběžně (mateřství + rozvoj osobní kariéry).
Mezi mé zájmy patří interiérový design, lyžování na horách, knihy a kvízy. 
V současné době pracuji společně s Lekvi&Partners pod významnou globální značkou REMAX a nadále pokračuji v budování osobní kariéry v mezinárodním a multikulturním prostředí. 
Základem mé práce je důvěra a spokojenost mých klientů.

realitní makléř - Elena Korolkova
realitní makléř - Elena Korolkova

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez váhání doporučuji spolupráci s paní Korolkovou. Její profesionální přístup, zodpovědnost, spolehlivost a schopnost rychle a přesně řešit problémy ji činí vynikající volbou pro jakékoli pracovní výzvy. Můžete se spolehnout na to, že svou práci dokončí s vysokou kvalitou a přesností.

Hodnocení: 5/5

Mrs. Elena Korolkova is distinguished by professionalism, responsibility, clarity in work and speed in making decisions, knowledge of the issue that she solves and the ability to contact and interact with people and companies. Of the moral qualities, she is characterized by personal charm, calmness, kindness and willingness to help the client on any issue.

Hodnocení: 5/5

Dobrý den, chtěla bych touto cestou upřímně poděkovat společnosti RE/MAX a zejména paní Eleně Korolkové za neocenitelnou pomoc při prodeji našeho bytu v Rezidenci Nová Harfa na Praze 9 - Vysočany. Díky profesionálnímu přístupu a efektivitě byl byt prodán co nejrychleji za dobrou tržní cenu. Velmi si ceníme vstřícnosti, kterou jsme od paní Korolkové jako makléřky obdrželi, a neustálého kontaktu s ní i po dokončení transakce. Navíc jsme velmi ocenili pomoc, kterou nám poskytla při hledání nového bytu pro naši rodinu. S poskytnutými službami jsme velmi spokojeni a mohu je s plným přesvědčením doporučit všem, kdo hledají profesionální a kvalitní služby při prodeji nebo koupi nemovitosti. S pozdravem, Renata Khanbekova.

Hodnocení: 5/5

spoluprace s pani Kolorkovou bola extremne jednoducha a profesionalna. V akejkolvek otazke bola velmi napamocna a akykolvek naznak procesu sme okamzite vyriesili. Jej pristup a rychlost "dodavani" zajemcu a samozrejme vysledny efekt bol velmi uspokojivi. Urcite ju budu doporucovat dal, vzdy kdyz budu mit prilezitost

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
phone: lname: fullname: fname: