RE/MAX Lekvi
Maria Kopřivová

Maria Kopřivová Makléř

Jazyky Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Maria Kopřivová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 17673411.

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, domy, developerské projekty

Informace o makléři

DŮVĚRA SE NEDÁ ANI KOUPIT, ANI PRODAT. JEDNODUŠE SI JI MUSÍTE ZASLOUŽIT.

Práce realitního makléře je mým koníčkem, který mi přináší každodenní radost.

Jmenuji se Maria Kopřivová (rodné příjmení Coronado) a pocházím z města Liberia, které je hlavním městem provincie Guanacaste ve středoamerické Kostarice. Tato provincie je oblíbená mezi investory z celého světa a už od mládí jsem tak díky rodině přicházela do kontaktu s realitním trhem, protože můj strýc se věnoval prodeji realit.

V roce 2005 jsem se přestěhovala do České Republiky, kde jsem pracovala na Velvyslanectví Kostarické Republiky v Praze až do uzavření velvyslanectví v roce 2009.

Následně jsem se věnovala výuce španělského jazyka a také pomoci českým turistům při návštěvě Kostariky a především pak při investicích do nemovitostí v Kostarice. Posléze jsem se stala certifikovanou realitní makléřkou společnosti RE/MAX Lekvi v Praze.

Předchozí pracovní zkušenosti mě naučily, jak pečovat o mé klienty, proto se neúnavně zaměřuji na jejich potřeby. Jsem přátelská, komunikativní, ctižádostivá a nadšená pro nemovitosti.

Kladu si za cíl, aby každá transakce byla co nejhladší a nejefektivnější. Ať už pracuji s kupujícím nebo prodávajícím poprvé, nebo zajišťuji perfektní investiční nemovitost, mým klientům poskytuji paletu nejlepších možností s ohledem na jejich životní styl, rozpočet, přání a potřeby.

Věřím, že hledání bytu či domu by mělo být dobrou zkušeností, která je zábavná a nezapomenutelná.

Jsem tady pro vás a věřím, že i vy budete s mými službami spokojeni.

Maria Kopřivová - realitní makléř
Maria Kopřivová - realitní makléř

Nabídka nemovitostí

Realizace

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
fname: fullname: phone: