RE/MAX Lekvi
Mgr. Anastasiia Aseieva

Mgr. Anastasiia Aseieva Makléř

Jazyky Jazyky Jazyky Jazyky
Kontaktovat Mgr. Anastasiia Aseieva je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 05836247.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, domy, developerské projekty

Informace o makléři

Umění zacházet s nemovitostmi

Najdu snadná řešení v komplikované době

Svoji kariéru na trhu s nemovitostmi jsem nastartovala před pěti lety. Nejvíce se věnuji prodeji rezidenčních nemovitostí a developerských projektů v České republice a Španělsku.

Proč prodávat se mnou?

Proces prodeje nemovitosti vyžaduje individuální přístup v závislosti na typu nemovitosti a okolnostech prodeje. Mezi klíčové faktory úspěšného prodeje patří maximální rozšíření reklamy, zachování publicity a aktuálnost nabídky.

Dokážu správně prezentovat nemovitost na realitním trhu. Upozornit kupující na výhody a přednosti spojené s koupí Vaší nemovitosti a vytvořit tak unikátní nabídku na trhu.

Svym klientům garantuji prodat jejich nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

 

Odhad tržní ceny nemovitosti

Přemýšlíte o pronájmu či prodeji nemovitosti a potřebujete vědět přesnou cenu? Zařídím pro Vás zdarma tržní odhad nemovitosti. Pokud máte jakekoliv dotazy, nevahejte mě kontaktovat. 

 

Těším se na spolupráci.

 

Anastasiia Aseieva - realitní makléř
Anastasiia Aseieva - realitní makléř

Realizace

Reference

Srdečně děkujeme za vynikající servis v rámci vyhledání potencionálního kupujícího bytu 1+kk (51 qm), zejména pak za bleskurychlé vyřízení všech s činností realitní/ho makléře/makléřky souvisejících právních, finančních a organizačních úkonů. K úspěchu celého záměru zásadní měrou přispěla díky své zkušenosti, svému profesního přístupu, své odbornosti, ale v neposlední míře i své neobyčejné vstřícnosti a laskavosti paní Mgr. Anastasiia Aseieva. I v budoucnu bychom se vždy obraceli na realitní kancelář RE/MAX Lekvi, kterou pro po naší velmi pozitivní zkušenosti můžeme jen a jen doporučit.

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
fullname: lname: fname: