RE/MAX Lekvi

 

Rádi pomáháme!  Společně jsme přispěli částkou 28.000,- Kč občanskému sdružení Rarach

 

Jsou příběhy rodin, do nichž se narodilo dítě s postižením nebo které se potýkají se závažným onemocněním svého dítěte, které vyžaduje neustálou péči. Starost o tyto děti i dospělé vyžaduje spoustu lásky, času a odhodlání. A přesně takové je občanské sdružení RARACH - dobrovolná, zájmová a dobročinná organizace sdružující pedagogy, rodiče a širokou veřejnost zaměřenou především na osoby se speciálními potřebami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I my cítíme potřebu a povinnost pomáhat a odpovědný přístup se neobejde bez pomoci nemocným a znevýhodněný osobám. To nás vedlo k tomu, abychom se spojili s občanským sdružením RARACH a podpořili je v jejich fantastické práci, nasazení a lásce s jakou se věnují těmto úžasným dětem i dospělým, kteří na jejich pomoc spoléhají.

V rámci naší společenské akce RE/MAX LEKVI VIP EXCITE, která proběhla ve čtvrtek 14. září 2023 v krásném prostředí loftového bydlení Vanguard Prague, jsme vydražili obrázky dětí i dospělých, kterým spolek RARACH pomáhá a za přítomnosti Mgr. Martin Marka, předsedy spolku jsme jim, společně s našimi hosty, předali částku 28.000,- Kč, kterou spolek RARACH využije na nákup potřebných věcí, kam docházejí dětí na kroužky i terapie.

 

Náš velký obdiv patří všem lidem, kteří jsou ve spolku Rarach sdruženi a každodenně se věnují těmto úžasným dětem a lidem a naše velké poděkování patří všem našim klientům, kteří s námi strávili příjemné letní odpoledne, zaujali je příběhy těchto lidí a rozhodli se zakoupit si některou z kreseb a přímo tím podpořit Raracha.

 

MOC VÁM VŠEM DĚKUJEME!! Váš tým RE/MAX LEKVI.

 

 

Autor: Michal Kopřiva