RE/MAX Lekvi

Hotel na pláží na prodej, Playa Palo Seco, Kostarika

Parrita mapa
$2 200 000,00

Hotel na pláží na prodej, Playa Palo Seco, Kostarika

Tento krásný hotelový plážový resort se nachází na 10 500 metrech čtverečních a je jedním z resortů s kompletními službami na ostrově Palo Seco, pouhých 20 minut severně od slavného Manuel Antonia. Svým hostům nabízí luxusní pronájmy, kompletní restaurační služby (snídaně - obědy - večeře), vodní aktivity a k dispozici jsou kilometry krásných pláží. Resort se skládá z následujících nemovitostí: Vila Clandestino, která má 12 luxusních klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, rozdělených mezi 3 vily pro větší soukromí. Čtyři pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi velikosti king size, zatímco zbylých 8 pokojů je vybaveno vždy dvěma manželskými postelemi velikosti queen size. Každý pokoj je navržen v přírodních tónech a postaven z místních materiálů, jako jsou konstrukce z teakového dřeva, zelené kameny v koupelnách, bambusový nábytek a špičkové vybavení v celém objektu. Vily jsou postaveny s pevnou betonovou a výztužnou konstrukcí, kde je možno zvýšit střechu a postavit první patro nad každou vilou, čímž se zdvojnásobí kapacita resortu s minimálními náklady. Z komplexu pro 48 osob se tak stane komplex pro 96 osob. Dům: Za vilami a restaurací vede malá příjezdová cesta k domu, který sloužil majitelům. Krásný dům se 3 ložnicemi / 1,5 koupelny nabízí možnost bydlet na místě a zároveň spravovat hotel, nebo jej využít jako další příjem pro podnikání. Resort disponuje také bydlením pro zaměstnance - 2 samostatnými ložnicemi se společnou koupelnou. Restaurace a bar Clandestino nabízí kompletní servis pro uspokojení potřeb svých hostů po celý den. Podává vše od oblíbených tradičních kostarických jídel až po pětihvězdičkové mořské plody. Hotel má unikátní komerční systém filtrace vody, který pomocí osmózy čistí veškerou vodu používanou v resortu v nádrži o objemu 25 000 litrů. Playa Palo Seco se nachází asi 25 km od města Quepos s nádherným národním parkem Manuel Antonio, 45 km od Jacó a pouhé dvě hodiny od San José. Resort je v koncesi, která byla prodloužena na dalších 20 let.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena objektu: $2 200 000,00 Poznámka: V ceně není zahrnuto 5% za právní a legislativní poplatky na Kostarice Číslo nabídky: 332-NP00082 Obec: Parrita Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

$2 200 000,00

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Maria Kopřivová
Maria Kopřivová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: lname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů

Podrobné informace

Typ domu Přízemní
Typ zařízení Hotel
Stav objektu Velmi dobrý
Druh objektu Smíšená
Vybaveno Ano
Zastavěná plocha m2 10500
Užitná plocha m2 10500
Plocha parcely m2 10500
Počet podlaží objektu 1
Třída B - Velmi úsporná
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec