RE/MAX Lekvi

Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad!

Slezská, Praha mapa
39 990 000
Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad! Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad!
Zobrazit fotografie

Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad!

Amabila, jedinečný komerční prostor, který vyzařuje historii a šarm. Tento prostor se nachází v historickém secesním domě U Jelena, v samém srdci Královských Vinohrad, na Slezské ulici.

Od svého zkolaudování v roce 2013 byl tento unikátní prostor středem pozornosti pro VIP klientelu a korporátní události v Praze. V letech 2013-2016 hostil AMABILA širokou škálu úspěšných akcí pro VIP klientelu a korporátní sektory. Od exkluzivních eventů po soukromé oslavy, školení a vernisáže.

V letech 2017-2018 prošla AMABILA důkladným tématickým i designovým faceliftem. Tato investice posílila jeho exkluzivní pověst a upevnila jeho pozici jako místo, které vás překvapí svou moderností a elegancí. S celkovou podlahovou plochou 340m2, je AMABILA domovem pro vaše nápady a ambice. Zahrnuje bar, velký a malý sál, útulnou kavárnu, plně vybavenou kuchyň, šatnu, elegantní dámské a pánské toalety, kompletní zázemí pro zaměstnance včetně WC a sprchy, skladovací prostory a technické místnosti.

S hlavním vstupem z rušné ulice Slezská a zadním vchodem z vnitřní části domu - ulice Nitranská, AMABILA nabízí snadný přístup a pohodlnost pro vaše hosty a zaměstnance. AMABILA byla nadstandardně vybavena a pečlivě sanována a izolována od zemní vlhkosti. Dvojité podlahy, posílená statika, kvalitní klimatizace, anglické dvorky a moderní předstěny do ulic Nitranská a Slezská - všechno toto přispívá k dokonalému prostředí pro vaše aktivity a události.
Amabila ovšem není jen o obchodě, sloužila také jako kulturní a společenské centrum a nabízí rozsáhlé možnosti využití s kompletně zrekonstruovanými prostory. Prostor zahrnuje bar s kapacitou 12 osob, kavárnu s 28 místy a dva konferenční sály pro 70 osob. K tomu je součástí i vnitřní zrekonstruovaná zahrádka s historickou studnou, poskytující relaxační prostor pro hosty.

Podlahy jsou řešeny velkoformátovými keramickými dlaždice v interiéru, týkové dřevo je na předzahrádce. Režné zdivo s přiznanými kamennými základy. Etážové vytápění je zajištěné plynovým kotlem umístěným v technické místnosti.
Moderní a plně funkční elektroinstalace splňuje veškeré bezpečnostní normy.
Prodej komerčního prostoru Amabila je včetně kompletního vybavení, které zajistí bezproblémový provoz a okouzlující atmosféru. Zde je seznam exkluzivního vybavení: Kvalitní třípákový kávovar Conti (Monako), konvektomat a holdomat, trouba se sklokeramickou deskou, mrazák a lednice, dvě prosklené lednice na baru, myčka, nerezový pult pro ohřev cateringu, varné mísy na ohřev polévky, vybavení pro servírování cateringu, komplet nádobí německé značky Schonwald, nábytek (stoly, židle, lavice), bar s audio vybavením, příprava a rozvody na vnitřní kamery, dataprojektor a plátno a další

Unikátní prostor soukromého business klubu Amabila není jen nemovitostí - je to příběh úspěchu a inspirace. Buďte první, kdo využije jeho potenciál k dalšímu rozvoji vašeho podnikání či kulturních aktivit.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena prostoru: 39 990 000 Poznámka: Včetně právního servisu Číslo nabídky: 332-NP00213 Okres: Hlavní město Praha Část obce: Vinohrady Ulice: Slezská

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

39 990 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Maria Kopřivová
Maria Kopřivová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: lname:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Obchodní prostory
Stav prostoru Velmi dobrý
Voda Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - studna
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ano
Plocha užitná m2 340
Celková podlahová plocha m2 340
Počet parkovišť
Počet garáží
Elektřina Elektro - 230 V
Ostatní Výtah
Zástavba Obchodní a obytná
Telekomunikace Internet
Sítě Kabelové rozvody
Topení Ústřední plynové, Klimatizace
Doprava Silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Počet bytů 21
Plocha zahrady m2 52
Rok rekonstrukce 2018
Rok kolaudace 2013
Podlaží podzemní 1
Počet podlaží objektu 6
Číslo podlaží v domě -1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.