RE/MAX Lekvi

Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje

U Řepory, Praha mapa
400 / m²/měsíc
Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje
Zobrazit fotografie

Moderní obchodní prostor k pronájmu v nové čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje

Hledáte moderní obchodní prostor v prestižní lokalitě? Máme pro vás skvělou nabídku! V pronájem nabízíme exkluzivní prostory o výměře 240 m2 v nově vznikající čtvrti Arcus City, Praha 5 - Řeporyje.
Arcus City je inovativní rezidenční a komerční projekt, poskytující moderní a kvalitní životní prostředí pro obyvatele i podnikatele. Jeho strategická poloha v klidné části Prahy 5 - Řeporyje, s dobrou dostupností a blízkostí přírody, činí z této čtvrti ideální místo pro váš podnikatelský růst.
Provozovna je snadno dostupná jak automobilem, tak veřejnou dopravou. Autobusová zastávka na náměstí v Arcus City je jen pár kroků od prostorů a stanice metra Stodůlky je vzdálena pouhých 450 metrů, což zajišťuje rychlé spojení s centrem Prahy a dalšími částmi města.
Nabízený obchodní prostor o rozloze 240 m2 nabízí neomezené možnosti pro různé typy podnikání. Můžete zde otevřít obchod, kavárnu, showroom nebo kancelář pro vaši společnost. Velké výlohy umožňují atraktivní prezentaci vašich služeb a produktů a lákají potenciální zákazníky.
Prostory budou předány ve stavu "Shell and Core", což vám umožní naplno využít svou kreativitu při designu a vnitřním uspořádání prostorů podle vašich konkrétních požadavků a potřeb. Tím získáte naprostou volnost při výběru interiérových prvků a zařízení, čímž váš prostor bude skutečně unikátní a reprezentativní pro váš podnik.
V rámci projektu Arcus City máme také k dispozici další obchodní prostory různých velikostí, které lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Nabízíme prostory od 145 m2 až po 975 m2, abychom splnili požadavky různých podnikatelů.
Projekt Arcus City je plánován na dokončení ve 4. čtvrtletí roku 2024, což vám poskytuje vynikající příležitost získat moderní prostory v atraktivní lokalitě.
Pokud hledáte skvělou příležitost pro svůj podnikatelský rozvoj v Praze 5, neváhejte a kontaktujte nás. Doporučujeme vám prohlídku, abyste si sami ověřili všechny výhody této nabídky. Jsme připraveni odpovědět na vaše dotazy a vyjít vstříc vašim požadavkům. Dejte svému podnikání nový impuls v moderním prostředí Arcus City!
Děkujeme za váš zájem a těšíme se na setkání s vámi.
Včetně realitní provize.
Cena bez DPH.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 400 / m²/měsíc Poznámka: Včetně provize a právního servisu Číslo nabídky: 332-NP00136 Okres: Hlavní město Praha Část obce: Stodůlky Ulice: U Řepory

Kontaktujte makléře nemovitosti

Elena Korolkova
Elena Korolkova
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: phone:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Obchodní prostory
Stav prostoru Novostavba
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
K dispozici od 01.03.2025
Druh objektu Skeletová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 240
Plocha užitná m2 240
Počet míst k parkování 1
Elektřina Elektro - 230 V
Ostatní Bezbarierový přístup
Stavba Budova, hala
Zástavba Obchodní a obytná
Telekomunikace Internet
Topení Ústřední dálkové
Doprava Silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Počet objektů 1
Počet obchodů 1
Obchodní plocha m2 240
Výška stropu 4
Rok kolaudace 2025
Datum nastěhování 01.03.2025
Podlaží podzemní 2
Počet podlaží objektu 5
Číslo podlaží v domě 1
Třída B - Velmi úsporná
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je ulice